Ad van Pelt
Skip Navigation Links olgende concert

                             Enkele volgende concerten
                             van het
                             Bach en Mozartfestival
                             in 2019

...

Het Bätz-orgel is de afgelopen periode gerestaureerd door de Gebr. Van Vulpen te Utrecht. De ingebruikname was op 8 juni
Ter gelegenheid hiervan volgt in de komende weken nog een serie 'Marktconcerten' (woensdag, 12.00-12.30 uur) en zaterdagmiddagconcerten (15.00- 15.40 uur)

Programma's van de  olgende concerten in de Petruskerk in juli

24 juli - 12.00 uur - Kees Bruggeman
     - Georg Böhm : Ach wie nichtig, ach wie flüchtig; Christ lag in Todesbanden
     - Théodore Dubois : Prélude en ut mineur; Cantilène réligieuse
     - Margreeth de Jong : Psalm 17 en 18, uit 'Psalmen en Gezangen voor orgel XV'
     - Improvisatie

27 juli - 15.00 uur - Anna Hiemstra, viool; Liselotte Kuling, fluit; Ad van Pelt, orge l- concert 790
     - Johann Sebastian Bach : deel 1 (Grave), uit: Sonate nr. 2 in a (BWV 1003)
     - Carl Philipp Emanuel Bach : Duetto voor fluit en viool (Wq 140)
     - Antoine Lefébure-Wély : Sortie no. 2, uit : Recueil de Pièces d'Orgue (ca. 1825)
     - Christian Friedrich Ruppe : deel 1, uit: Sonate 3 voor fluit en piano (opus 11,3)
     - Carl Philipp Emanuel Bach : delen 1-6, uit: Zwölf kleine Stücke (Wq 81)

31 juli - 12.00 uur - Ad van Pelt
      - Samuel Scheidt : Fantasia In te Domine speravi in G (SSWV 138b)

Bovenop de kas van het Rugwerk werd in 1768 het fraaie Stadswapen van de Stad Woerden aangebracht

Programma's van de concerten in de Petruskerk in augustus
3 augustus - 15.00 uur - Anna Hiemstra, viool; Liselotte Kuling, fluit; Ad van Pelt, piano
     - Johann Sebastian Bach : deel 2 (Fuga), uit: Sonate nr. 2 in a (BWV 1003)
     - Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate in D voor viool en piano (KV 29)
     - Orgelstuk
     - Christiaan Friedrich Ruppe : delen 2 en 3, uit: Sonate 3 voor fluit en piano (opus 11,3)

7 augustus - 12.00 uur - Leendert Verduijn, organist te Bodegraven
     - Dietrich Buxtehude : Preludium e-moll (BuxWV 142)
     - Samuel Scheidt : Wie schön leuchtet der Morgenstern (SSWV 569)
     - Wolfgang Amadeus Mozart : Fantasie in f (KV 608)

14 augustus - 12.00 uur - Marnix van der Ploeg

21 augustus - 12.00 uur - Pim Schipper, organist van de Grote Kerk te Wijk bij Duurstede - concert 795

24 augustus - 15.00 uur - Anna Hiemstra, viool; Ad van Pelt, piano -
     - Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate in C voor viool en piano (KV 56)
     - Hendrik Andriessen : Sonate voor fluit en piano (1974)
     - Orgelstuk
     - Carl Philipp Emanuel Bach : delen 7-12, uit Zwölf kleine Stücke (Wq 81)

28 augustus - 12.00 uur - Geerten Liefting

31 augustus - 15.00 uur - Arjanne Bruggeman, fluit; Leo van Lierop, accordeon; Kees Bruggeman, orgel

Bovenop de kas van het Rugwerk werd in 1768 het fraaie Stadswapen van de Stad Woerden aangebracht
Programma's van andere concerten in september
7 september - Grote of Sint Janskerk - Montfoort - 14.00 uur - Orgelbespeling door Ad van Pelt
14 september - Ev.-Lutherse Kerk - Woerden - 15.30 uur -
          Concert door de Ev.-Lutherse Cantorij o.l.v. Jeroen de Haan - concert 800
21 september - Petruskerk - 20.00 uur - Marnix van der Ploeg
27 september - Petruskerk - 20.00 uur - Diverse pianisten
 
Programma's van andere concerten in oktober
4 oktober - Ev.-Lutherse Kerk - Woerden - 13.00 uur - Jeroen de Haan, orgel
     Excursie Stichting Utrecht Orgelland (deel 1)
4 oktober - Petruskerk - Woerden - 14.30 uur - Ad van Pelt, orgel
     Excursie Stichting Utrecht Orgelland (deel 2)
5 oktober - Petruskerk - Woerden - 20.00 uur - Koor 'Chaverim' m.m.v. diverse organisten - concert 805
12 oktober - Petruskerk - Woerden - 15.00 uur - Anna Hiemstra, viool; Liselotte Kuling, fluit; Ad van Pelt, orgel
     - Johann Sebastian Bach : delen 3 en 4 uit Sonate nr. 2 in a (BWV 1003)
     - Georg Philipp Telemann : Fantasia 3 (fluitsolo)
     - Orgelstuk
     - Carl Philipp Emanuel Bach : Triosonate in C (Wq 149)
18 oktober - Petruskerk - Woerden - 20.00 uur - Diverse organisten
19 oktober - Huisconcert aan de Singel, rondom het Klop-klavecimbel - Woerden - 14.30 uur -
     Paul Keizer, bariton; Ariadne Tenner, cello; Ad van Pelt, klavecimbel; Diverse andere musici
25 oktober - Petruskerk - Woerden - 20.00 uur - Uitvoering zang en piano
     - Johannes Brahms - Vier ernste Gesänge (opus 121) - door Paul Keizer, bariton; Jelle Ruttenberg, piano
Klavecimbel in Vlaamse stijl
   
Programma's van andere concerten in oktober
9 november
- Petruskerk - Woerden - 20.00 uur - Projectkoor o.l.v. Wiebe Tilstra - concert 810
 

...

 
Carl Philipp Emanuel Bach achter het klavier
met de fluitspelende Frederik de Grote
     
............................. Terugblik jubileumconcert
Zaterdag
17 september - Petruskerk - Woerden - 20.00 uur
Jubileumconcert Ad van Pelt 
40 jaar organist van de Hervormde Gemeente te Woerden
m.m.v. Eunice van Pelt, fluit en Christiaan van Pelt, piano

1. Dietrich Buxtehude :
       Wir danken dir, Herr Jesu Christ (BuxWV 224)
2. Georg Böhm : Suite nr. 7 in F
3. Johann Sebastian Bach : Drie koraalbewerkingen
     - Vom Himmel kam der Engelschar (BWV 607)
     - In dir ist Freude (BWV 615)
     - Wer nur den lieben Gott lässt walten (BWV 642)
4. Wolfgang Amadeus Mozart - Andante in C (KV 315)
5. Christian Heinrich Rinck : Präludium in C
6. Felix Mendelssohn-Bartholdy / arr. Théodore Dubois :
      Marche, uit: Athalia
7. Théodore Dubois : In Paradisum, uit: Douze Pièces Nouvelles 
      + Grand Choeur, uit: Douze Pièces
8. Margreeth Christina de Jong :
       Psalm 134 en 135, uit: Psalmen 1

Hier de programma's van de afgelopen 6 maanden (februari, maart, april, mei, juni en juli)
van de concerten in het kader van het Bachfestival: 

16 februari 2019 - 15.00 uur - Concert aan de Singel - Woerden - concert 769 - Concert rondom het Klop-klavecimbel; Wim Looyestijn, bariton en klavecimbel; Paul Keizer, bariton; Ariadne Tenner, cello; Marianne Arkesteijn en Nettie Kwakkel, fluit; Paulien Keultjes en Ad van Pelt, klavecimbel
1. Henry Purcell : Since from my dear, uit: Dioclesian (Z 627); Suite in C (Z 665); 2. Antonio Vivaldi : Triosonate in G (RV 80); 3. Georg Böhm : Bringet meinen Herrn zur Ruh [Geistliche Lieder, nr. 5]; 4. Benedetto Marcello : Sonate in G voor cello en b.c. (opus 2 no. 6); 5. Johann Sebastian Bach : Praeludium (BWV 815a); Für Freuden lasst uns springen (BWV 313); Gott, der du selber bist das Licht (BWV 316); Hilf, Gott, dass mir's gelinge (BWV 343); Hilf, Herr Jesu, lass gelingen (BWV 344); Ich dank' dir, Gott, für all Wohlthat (BWV 346); Schaut, ihr Sünder (BWV 408); Aria "Gerne will ich mich bequemen", uit: Matthäus Passion (BWV 244)
9 maart 2019 - 15.00 uur - Bonaventurakerk - Woerden - concert 770 - Jubileumconcert Van der Wel-IJff fonds; Harmonie de Vriendschap o.l.v. Jan van Dam (1-3,5,6);    Koor Fabulous o.l.v. Maurits Draijer (6); Anke Smits, sopraan (2); Lotte Stikvoort, viool (4); Ad van Pelt, orgel (5,6)
1. Richard Strauss : Also sprach Zarathustra; 2. Giulio Caccini : Ave Maria; 3. Willy Hautvast : Puccini in Concert (1993); 4. Johann Sebastian Bach : Allemanda, uit    Partita nr. 2 (BWV 1004); 5. Calvin Custer : Variations on Scarborough Fair; 6. Ulvaeus/Andersson, arr. Johan de Meij : Anthem from musical Chess
5 april 2019 - 20.00 uur - Opstandingskerk - Woerden - concert 771 - Concert door diverse musici - Sanne van den Bosch, blokfluit (1); Hans van Vliet, piano (1) en orgel (3,4); George Pluimakers, orgel (2); Menno Hordijk, trompet (3,17); Arie Schüller en Jos Vlietstra, harmoniflute (5); Marnix van der Ploeg, orgel (6,17); Arie Schüller, harmonium (7-10,17); Projectkoor o.l.v. Wiebe Tilstra (7-10,17); René van de Hoef, orgel (11); Jan Westhoff, piano & Peter Bastmeijer, saxofoon (12,13); Ad van Pelt (14); Erick Versloot (15,16)
1. Unico Wilhelm van Wassenaer : Sonate nr. 2 in G voor blokfluit en bc.; 2. Giacomo Meyerbeer : Coronation March, uit de opera ‘Le Prophète’ [arr. Maurizio Machella]; 3. Maurice Greene : Trumpet Tune in F; 4. Edward Grieg : Gavotte, uit: Holberg Suite, opus 40; 5. Benoît Guillemant : uit Première suite en D La Re, pour deux flutes ou autres instruments; 6. Wolfgang Amadeus Mozart : deel 1 “Allegro molto’ uit Symfonie nr. 40 in g, KV 550 [arr. Jonathan Scott]; 7. Henry Aldrich : O be joyful in the Lord (Psalm 100); 8. Joseph Barnby : Avondlied; 9. Philip Le Bas : Magnificat and Nunc Dimittis; 10. Alesandro Scarlatti : Miserere Mei (Psalm 57); 11. Norman Gilbert : Pastorale on ‘Rockingham’; 12. Toots Thielemans : Bluesette (1962); 13. Erroll Garner : Misty (1954); 14. Margreeth de Jong : Bewerking over Gezang 817 (opus 100); 15. Joop Stokkermans : Mijn Gebed (1970); 16. Erick Versloot : Improvisatie over ‘Met de boom des levens”, melodie van Ignace de Sutter; 17. John Goss :  Praise, my soul, the King of heaven
10 april 2019 - 12.45 uur - Oude Kerk - Zoetermeer - concert 772 - Marktconcert - Ad van Pelt, orgel
1. Christian Gotthilf Tag : Befiehl du deine Wege; 2. Johann Christoph Friedrich Bach : Allegretto con variazioni 'Ah, vous dirai-je, maman' (BR A 45); 3. Théodore Dubois : Fantasietta avec variations sur un thème provençal (1921); 4. Louis Lefébure-Wély : III. Élevation en IV. Marche militaire, uit: Recueil de Six Morceaux pour l'Orgue (opus 38)
12 april 2019 - 20.00 uur - Petruskerk - Woerden - concert 773 - Concert met diverse musici - Annemarie de Boer (piano; 3b,7b,8d,8), Ilona Stokvis (mezzosopraan; 3b,7d,8), Ferdi Schukking (saxofoon; 6,7a,7d,8), Lisette van Essen (contrabas; 7a,7d,8);  Woody van Olffen (basgitaar; 4b), Isa Schukking (cello; 6); gevorderde pianoleerlingen Nicole Kriege-Verhoek (1a,3), Pia van den Bosch (2,6), Anne Ruth Kroon (2), Joanne Boogaard (1b), Sanne den Hartog (3a), Selma van Olffen-Tromp (4a,b,7b), Aleid van den Berg (5,7c), Cornelieke Bosland (7a,c)
1. Maurice Ravel : a. uit pianoconcert in G: 2e deel Adagio assai; b. uit Ma mère l’oye  nr. 1 Pavane de la Belle au bois dormant; 2. Antonin Dvorak : it de Symfonie “uit de nieuwe wereld”, deel 2 Largo; 3. Leonard Bernstein : a. uit West Side Story “America”; b. delen 2 en 4, uit La Bonne Cuisine; 4. Christopher Norton : a. Jazz prelude New kid; b. Jazz prelude Sparkling; 5. Jacques Revaux : My way; 6. Isa Schukking : Isa’s blues; 7. George Gershwin : a. I got Rhythm; Three Preludes: b. nr. 1 Allegro ben ritmato e deciso; c. nr. 3 Allegro ben ritmato e deciso; d. uit Porgy and Bess: Summertime; 8. Nina Simone : My baby just cares for me
17 mei 2019 - 13.30 uur - Grote of St.-Michaëlskerk - Oudewater - concert 774 - Orgelexcursie van de Stichting Utrecht Orgelland - Gerben Mourik (hoofdorgel) en Pim Schipper (koororgel)
Hoofdorgel - 1. Samuel de Lange sr. : Fantasie-Sonate nr. 4; 2. Marinus Hendrik van 't Kruijs : Andante (opus 29.2); 3. Improvisatie: drie karakterstukken in Duits-romantische, 19e eeuwse stijl; Koororgel - 4. Hendrik Andriessen : Thema met variaties; 5. George Thalben-Ball : Elegy; 6. Improvisatie in de stijl van George Frideric Handel
17 mei 2019 - 15.15 uur - St. Franciscuskerk - Oudewater - concert 775 - Orgelexcursie van de Stichting Utrecht Orgelland - Gerben Mourik, orgel
1. Hendrik Andriessen : Deuxième Choral; 2. Jules Grison : Pastorale en La; 3. Improvisatie : Prélude, variations et final sur 'O Filia et Filiae'
18 mei 2019 - 16.00 uur - Opstandingskerk - Woerden - concert 776 - Engelse romantiek en Hollandse soberheid - Chr. Oratoriumkoor Woerden o.l.v. Arthur Koopman; Jeroen Koopman, orgel
1. Hendrik Andriessen : Magnificat (1937); 2. Herman Strategier : Vier Maria antifonen (1939); 3. Charles Wood : O Thou the central orb; 4. Samuel Sebastian Wesley : Thou wilt keep him in perfect peace; Wash me throughly; 5. Arthur Seymour Sullivan : Yea, though I walk; 6. Ralph Vaughan Williams : O how amiable; Rhosymedre; 7. Hendrik Andriessen : Sonata da Chiesa; 8. Willem Vogel : Denn wo dein Schatz ist; 9. Albert de Klerk : Pater noster (1976); Laudate Dominum (1944); 10. Charles Villiers Stanford : Nunc dimittis
25 mei 2019 - 16.00 uur - Ichthuskerk - Meerkerk - concert 777 - Choral Evensong - Regiokoor Musica Pro Deo o.l.v. Warno Ruting; Ad van Pelt, orgel
1. Margreeth de Jong : Psalm 8; 2. Johann Sebastian Bach : Nun danket alle Gott, uit Cantate 79; 3. Antonio Vivaldi : Gloria; 4.Gottfried August Homilius : Straf mich nicht in deinem Zorn; 5. Jason Millican : Worship the Lord; 6. Johann Philipp Kirnberger : Komm, o komm, du Geist des Lebens; Nun danket alle Gott; 7. Johann Sebastian Bach : Komm Gott, Schöpfer, Heiliger Geist (BWV 667)
25 mei 2019 - 20.00 uur - Opstandingskerk - Woerden - concert 778 - Purcell : Dido and Aeneas - Gouwe Hart Orkest o.l.v. Jacques van der Meer; Marta Loncar (rol: Dido), sopraan; Yuh-ichi Sakai (rol: Aeneas), bas; Bethany Shepherd (rol: Belinda), sopraan; Luc Ket (rol: Tweede vrouw), sopraan; Elisa de Toffol (rol: Intrigant), sopraan; Juncai Zhang (rol: Eerste matroos), tenor; Gita Dirveika, sopraan; Rosanno Ghira, alt; Juncai Zhang, tenor; Hidde Kleikamp, bas
1. Purcell : Suite from The Fairy Queen (Z. 629) - I. Overture - Prelude - Hornpipe - Air - Rondeau; - II. Monkey's Dance - Air - Jig - Dance for the Fairies - Hornpipe; - III. Symphony - Dance for the Haymakers - Prelude - Chaconne ; 2. Dido and Aeneas (Z. 626)
8 juni 2019 - 15.00 uur - Petruskerk - Woerden - concert 779 - Ingebruikname van het gerestaureerde Bätz-orgel - Wim Diepenhorst (demonstratie van de registers), Peter van Dijk (1-3) en Ad van Pelt (4-8)
1. Anonymus : Allegro uit Concerto in d (Husumer Orgelbuch, 1758); 2. Pietro Antonio Locatelli : Menuet met variaties (1731/1732); 3. Johann Sebastian Bach : Toccata en fuga in d (BWV 565); 4. Johann Nikolaus Hanff : Helft mir Gottes Güte preisen; 5. Dietrich Buxtehude : Lobt Gott, ihr Christen allzugleich (BuxWV 202); Wir danken dir, Herr Jesu Christ (BuxWV 224); 6. Margreeth de Jong : Psalm 8 (opus 3); 7. Johann Philipp Kirnberger : Komm o komm, du Geist des Lebens; Nun danket alle Gott; 8. Johann Sebastian Bach : Komm, Gott Schöpfer, heiliger Geist (BWV deest en BWV 667)
12 juni 2019 - 12.00 uur - Petruskerk - Woerden - concert 7801e Marktconcert - Ad van Pelt, orgel
1. Samuel Scheidt : Französisch Liedlein (SSWV i 9a); 2. Dietrich Buxtehude : Nun bitten wir den Heiligen Geist (BuxWV 208); 3. Johann Sebastian Bach : Mein Seel, o Gott, muss loben dich (BWV deest). 4. Geoge Frideric Handel : Voluntary XII in F, uit: Twelve Voluntaries; 5. William Boyce : Trumpet Voluntary in D; 6. Gottfried August Homilius : Straf mich nicht in deinem Zorn; 7. Margreeth de Jong : Psalm 116, uit: Psalmen en Gezangen I (opus 14); 8. Johann Sebastian Bach : Komm, Gott Schöpfer, heiliger Geist (BWV 667)
19 juni 2019 - 12.00 uur - Petruskerk - Woerden - concert 781 - 2e Marktconcert - Gerben Budding, organist van de St. Jan te Gouda
1. Samuel Scheidt : Modus Pleno Organo Pedaliter (SSWV 158), Magnificat 7. Toni (SSWV 146); 2. Johann Sebastian Bach : Allein Gott in der Höh'sei Ehr (BWV 676a); 3. Albert de Klerk : Passacaglia en Capriccio, uit: Tien Orgelwerken; 4. Felix Mendelssohn : Fuga C-dur (eerste versie Sonate II:3)
22 juni 2019 - 20.00 uur - Petruskerk - Woerden - concert 782 - Concert ter gelegenheid van de ingebruikname - Gerrit Chr. de Gier, orgel - Thema: werken van Leipziger componisten
1. Johann Kuhnau : Der Streit zwischen David und Goliath; 2. Johann Sebastian Bach : Triosonate nr. 6 (BWV 530); 3. Felix Mendelssohn : Fuga in e (MWV W 24); 4.August Eberhard Müller : Fugiertes Vorspiel für das volle Werk; 5. Ernst Friedrich Richter : Praeludium und Fuge in a (mit: Warum betrübst du dich, mein Herz?); 6. Johann Sebastian Bach : Schmücke dich, o liebe Seele (BWV 654); 7. Robert Schumann : Canon nr. 4 in as (opus 56.4); 8. Carl Piutti : Fest-Hymnus (opus 20)
26 juni 2019 - 12.00 uur - Petruskerk - Woerden - concert 783 - 3e Marktconcert - Gerard de Wit, orgel
1. Samuel Scheidt : Magnificat 4. Toni (SSWV 143); 2. Johann Sebastian Bach : Preludes en fuga's in de toonsoorten B-a-c-h (in Bes BWV 890, in a BWV 865, in C BWV 870a, in b (BWV 893); 3. Gerard de Wit: Variaties over Psalm 148 (VOGG 2018)
27 juni 2019 - 19.45 uur - Fentener van Vlissingenzaal (Utrechts Conservatorium) - Mariaplaats, Utrecht - concert 784 Eindexamen zang door Eline van der Bijl - Zoë Eekhof, sopraan; Gerben van der Werf, countertenor; Milan de Korte, tenor; Timon van Velzen, bas; Erwin Hogeboom, klarinet; Mihaela Milea en Anna Neels, viool; Annemarije Plaizier, altviool; Guido Boogaard, cello; Ferdinand Binnendijk, mandoline; Jeroen Sarphati, piano; Ad van Pelt, klavecimbel (Vivaldi) en kistorgel (Handel)
1. Antonio Vivaldi : Aria "Veni, veni, me sequere fida" en Aria "Transit aetas, volant anni, uit Judith Triumphans (RV 644); 2. Gustav Mahler : "Ablösung im Sommer" en "Wer hat dies Liedlein erdacht", uit Des Knaben Wunderhorn; 3. George Frideric Handel : Duetto "Son nata a lagrimar", uit Giulio Cesare (HWV 17); 4. Ola Gjeilo : Ubi Caritas (2012); 5. William Bolcom : "Black Max" en "Amor", uit Cabarét Songs; 6. Johann Strauss : Ich lade gern mir Gäste ein, uit: Die Fledermaus
3 juli 2019 - 12.00 uur - Petruskerk - Woerden - concert 785 - Marktconcert - Gerben Mourik, organist van de Grote Kerk te Oudewater
1. Johann Sebastian Bach : Franse Suite nr. 1 (BWV 812); 2. Johann Gottfried Walther : Orgelchoral "Freu dich sehr, o meine Seele"; 3. Johann Christian Kittel : Fantasia in D; 4. Improvisatie over Psalm 150
6 juli 2019 - 20.00 uur - Petruskerk - Woerden - concert 786 - Concert ter gelegenheid van de ingebruikname - Improvisatieconcert door Sietze de Vries
10 juli 2019 - 12.00 uur - Petruskerk - Woerden - concert 787 - Marktconcert - Jaap Jan Steensma, organist te Utrecht
1. Johann Kuhnau : Preludium en fuga in d; Biblische Sonate nr. 1 "Der Streit zwischen David und Goliath"; 2. Johann Sebastian Bach : Capriccio sopra la lontananza del suo fratello dilettissimo (BWV 992) = Capriccio bij het vertrek naar het buitenland van zijn geliefde broer
17 juli 2019 - 12.00 uur - Petruskerk - Woerden - concert 788 - Markconcert - Jeroen de Haan, orgel
 1. Johann Sebastian Bach : Preludium en Fuga in C (BWV 545); 2. Samuel Scheidt : Kyrie Dominicale (SSWV 139); 3. Improvisatie over de Lofzang van Simeon

... 

Afbeeldingsresultaten voor opstandingskerk woerden Bovenop de kas van het Rugwerk werd in 1768 het fraaie Stadswapen van de Stad Woerden aangebracht Klavecimbel in Vlaamse stijl
Afbeeldingsresultaten voor torenpleinkerk vleuten Afbeeldingsresultaten voor groene hart orkest
Margreeth Chr. de Jong - Foto: Sjaak Verboom Graduation Ceremony ArtEZ juli 2012
De bronafbeelding bekijken
Simon Stelling
De bronafbeelding bekijken De bronafbeelding bekijken

...

De pagina's van de festivalcomponisten van de afgelopen jaren kunt u hier bereiken :

Geboren voor 1750 Geboren na 1750
Bach
Böhm
Boyce
Bruhns
Buxtehude
Clérambault
Andriessen
Bellini
Berlioz
Boëllmann
Brahms
Distler
Couperin
De Grigny
Du Mage
Geist
Handel
Hanff
Dubois
Franck
Glinka

Honegger
De Jong
De Klerk
Haydn
Lübeck
Muffat
Van Noordt
Pachelbel
Purcell
Lefébure-Wély
Mendelssohn
Mozart
Mudde
Pierné
Ruppe
Reincken
Scheidt
Speuy
Sweelinck
Schubert
Schumann
Sibelius
Zwart

...
Hier het archief van de concerten van het Bach en Mozartfestival vanaf 1997

Jaren 1997-2001

Jaren 2002-2005

2006   -   2007

 2008   -   2009 

2010   -   2011

2012   -   2013

2014   -   2015

2016   -   2017

2018   -    . . . .